O spoločnosti | Tatra-gold

O spoločnosti

Od svojho založenia v roku 2002 a následným začatím výroby v roku 2003 sme sa vypracovali na najväčšieho spracovateľa polyetylénových fólií na Slovensku a v súčasnosti spracovávame 13 000 - 15 000 ton ročne.

Firma TATRA GOLD spol.s.r.o. je európskym výrobcom polyetylénových fólií akými sú odpadové a smetné vrecia, zaťahovacie vrecia, prírezy, ochranné obaly ako napríklad stavebné, automatické, teplom zmrštiteľné fólie, hadice, polohadice, záložkové hadice, BIO fólie a vrecia. Výrobky s logom Modrý Anjel - Der BLAUER ENGEL. Certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001:2015.

Máme niekoľkoročné skúsenosti vo výrobe obalového plastového materiálu a za toto obdobie sme sa stali spoľahlivým dodávateľom pre našich zákazníkov, poskytujúc vysoko kvalitné výrobky s krátkou dodacou lehotou a priaznivými cenami. Rovnako pomáhame navrhnúť optimálne riešenie pre ich potreby balenia a snažíme sa nielen predávať, ale aj poskytovať čo najlepší zákaznícky servis.

Okrem štandardného sortimentu vieme zabezpečiť aj výrobu na zákazku podľa špecifikácie odberateľa a to všetko v spolupráci so skúseným tímom v obchodnej a technickej oblasti našej spoločnosti.

Navštívte naše stránky a presvedčte sa, že zabalíme takmer VŠETKO.TATRA GOLD spol. s r. o.
Výroba polyetylénovej fólie,
vriec a obalov z fólie

Továrenská 422
018 61 Beluša
Slovenská republika